Events

Představte si místo, kde Vás mezi kvetoucími stromy a keři provází zpěv ptáků a Vy si společně s přáteli užíváte soukromí stínu staletého Platanu. A to i přesto, že jste přímo v centru Prahy. Zní to jako místo přesně pro Vás?
Eventy

Artisème zahrada je unikátním místem pro Vaši svatbu, oslavu či jakoukoli společenskou událost. Její jedinečná lokalita přímo v srdci Prahy je snadno dostupná pro Vaše hosty i dodavatele. I přesto, že budete přímo v historickém centru, můžeme Vám zaručit, že se naopak budete cítit, jako byste z města unikli do oázy klidu.

V případě potřeby vnitřních prostor, můžete taktéž využít náš krásný zahradní lounge Sala Terrenu. Jeho interiér je kombinací původních barokních fresek a moderního designu. Ikonická francouzská okna dodávají na kráse a skvěle propojí interiér se zahradou.

Hledáte elegantní místo s kouzelnou atmosférou pro Vaši událost? Artisème zahrada a Sala Terrena jsou tu pro Vás.

Naše prostory


Artisème zahrada

Díky nádherné atmosféře naší klidné zahrady, je Artisème dokonalým místem pro pořádání zahradní slavnosti, launch Vašeho produktu či privátní setkání přímo v centru Prahy.

  • Dimensions 1130 m2
  • Center area 670 m2
  • Capacity 250 lidí
  • 9

Sala Terrena

Mnoho historických událostí, které zde během více než osmi století proběhly, daly vzniknout zcela unikátnímu prostoru zahradní lounge. Ať už oslavy či konference, Salla Terrena je ojedinělým místem pro Vaši událost.

  • Dimensions 132 m2
  • Capacity 70-100 lidí
  • 7

Event rental

Are we the perfect place for your next event? Get in touch with us to book Prague's ultimate venue space and we'll get back to you as soon as possible.

Send us your questions and we'll get back to you as soon as possible.

Event Rental Photo
Event type *
At least one option is required


Rental Type *
At least one option is required

We typically reply in 12-24 hours.

Response